Szczegóły wyjazdu

Turnus I: 18.07 – 25.07
Turnus II: 25.07 – 1.08
cena: 2300 zł
wiek uczestników: 10-15 lat

W trakcie tygodniowych rejsów po Mazurach uczymy dzieci gotować i otwierać się na nowe smaki. Gotujemy ze świeżych produktów, dostarczanych codziennie na pokład jachtów. Nad każdą załogą czuwa doświadczony skipper/chef, który razem z dziećmi gotuje wszystkie posiłki. Dzieci poznają historię i tradycje kulinarne i podstawowe techniki kucharskie, spotykają się z szefami kuchni lokalnych restauracji, uczą przygotowywania lokalnych, mazurskich potraw.

0
Lat doświadczenia
0
Rejsów kulinarno-żeglarskich
0
Młodych żeglarzy
0
Przepisów z całego świata

Nauka samodzielności

Żeglowanie to doskonały wstęp do dorosłości. Pływamy dużymi, bezpiecznymi, 29-cio stopowymi jachtami (8,90m). Załoga jachtu to maks. 7 dzieci. Dzieci poznają unikalny w skali światowej klimat żeglarski na Mazurach. Dzieci dowiadują się jak poruszać się na jachcie i jak o niego dbać.

Autorski program szkolenia

Program obejmujący m. in. szkolenie żeglarskie, historię żeglarstwa, zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne, pracę z mapą i kompasem i wiele innych. Codziennie po wpłynięciu do portu dzieci uczestniczą we wspólnych zajęciach.

Jesteśmy jedyną firmą, która łączy żeglarstwo z kursem gotowania dla dzieci. Założyciele projektu są rodzicami i miłośnikami żeglarstwa, posiadającymi duże wieloletnie doświadczenie żeglarskie, kulinarne oraz uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą. Potrafimy zaszczepić w dzieciach miłość do żeglowania i gotowania przy okazji ucząc je samodzielności i odpowiedzialności.

Dowóz dzieci na Mazury we własnym zakresie. Przy odpowiedniej liczbie chętnych możliwy transport grupowy z Warszawy.

Nie zwlekaj

zapisy zamykamy za

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds

Formularz zapisów

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Wybierz wyjazd:

Czy dziecko brało udział w obozach lub zajęciach Little Chef?

Doświadczona kadra

Mateusz
Mateusz
Skipper

Dowiedz się więcej…

Paweł
Paweł
Kapitan

Dowiedz się więcej…

Agata
Agata
Skipper

Dowiedz się więcej…