Kolonie kulinarne Porto-Pucko

Szczegóły wyjazdu

Rok 2024
Turnus I: 22.06 – 29.06
Wiek uczestników: 8-12 lat
Cena: 3 300 zł (3 000 zł do 31 marca 2024)

Porto-Pucko to kolonie kulinarne dla najmłodszych. Codziennie gotujemy dania z całego świata. Nie trzeba umieć gotować. Trzeba tylko mieć serce do gotowania i dobrej zabawy. Nasze kolonie to słońce, wypoczynek, radość, śmiech i zabawa.

Kolonie są kameralne, maksymalnie 20 dzieci. Dzięki temu zyskujemy bezpieczną, przyjazną atmosferę, a dzieci błyskawicznie tworzą przyjacielskie relacje.

 • Mieszkamy w pokojach 2, 3 lub 4-osobowych. Łazienki w pokojach.
 • Jesteśmy 50 metrów od plaży.
 • Noclegi: Ośrodek „Na fali” Puck.
 • Dojazd autokarem (w cenie kolonii) lub dojazd własny.
 • Uwaga! Nie zabieramy telefonów komórkowych. Kontakt przez opiekuna w każdej chwili.
0
Lat doświadczenia
0
uczestników głodnych przygód
0
Przepisów z całego świata

Porto-Pucko

Mieszkamy w przepięknym miejscu, 50 metrów od plaży. Pokoje dla naszej kolonii posiadają łazienki i wszystkie znajdują się na jednym piętrze budynku, aby dzieci mogły swobodnie przebywać ze sobą. W każdym pokoju mieszka 2, 3 lub 4 dzieci, więc jest kameralnie i wesoło. Na koloniach jest maksymalnie 20 dzieci, którymi opiekuje się 3 instruktorów i szefów kuchni, więc każdemu poświęcamy naszą uwagę.

Jak zawsze, głównym hasłem naszych kolonii są kulinaria. Codziennie, razem z dziećmi przygotowujemy posiłki i dania z całego świata (zerknijcie do zakładki Przepisy). Dbamy, aby każda z tych przygód była zdrowa! Nasz dostawca dowozi nam codziennie świeże produkty do gotowania. Dzieci wspólnie z opiekunami przygotowują wszystkie posiłki w ciągu dnia, ucząc się jeść zdrowo i smacznie. Przykładowo w naszym menu zastępujemy cukier ziołami, a fast food owocami. Gotując dla siebie i innych, dzieci uczą się samodzielności, odpowiedzialności i współpracy.

Mamy do dyspozycji specjalną salę warsztatową, która jest przeznaczona tylko dla naszej grupy. Wewnątrz przy stołach roboczych codziennie warsztaty prowadzą szefowie kuchni, którzy na co dzień pracują w Szkole Gotowania Little Chef.

Każdy dzień jest wypełniony różnymi aktywnościami: wspólne gotowanie, wycieczki po bliższej i dalszej okolicy, zwiedzanie lokalnych atrakcji. I oczywiście zabawy na plaży. W ośrodku, w którym mieszkamy mamy do dyspozycji rowery, supy z wiosłami, boisko do gier zespołowych.

Dowóz dzieci na miejsce autokarem z Warszawy (w cenie kolonii) lub we własnym zakresie.

Porto-Pucko to nazwa wymyślona przez nas. Pani Julii, pracującej w Little Chef poplątał się język i zamiast powiedzieć port w Pucku powiedziała Porto-Pucko. Tak już zostało 🙂

Przewidywane atrakcje:

 • codzienne warsztaty kulinarne
 • wizyta w zamku rodziny von Below w Rzucewie
 • wycieczka na Hel
 • park rozrywki dla dzieci w Pucku
 • wycieczka do Gdyni
 • zabawy i gry terenowe w Pucku i okolicach
 • wieczorne zabawy i turnieje gier przy ognisku lub w naszej świetlicy
 • a przede wszystkim zabawy i wypoczynek na plaży:)
nie zwlekaj

Zarezerwuj miejsce już teraz!

Wyślij formularz już teraz i miej pewność, że będziemy mieli wolne miejsce jeszcze przed oficjalnym otwarciem zapisów. Dla wszystkich chętnych mamy koszulki Głodnych Przygód!

  Formularz zapisów

  Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

  Wybierz wyjazd:

  Czy dziecko brało udział w obozach lub zajęciach Little Chef?